Latarnia Solarna Kers 400W 2700lm 6500K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.8 |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE ABS + SZKŁO HARTOWANE |
| ZASILANIE | BATERIA SOLARNA |
| NAPIĘCIE | Bateria Litowa 3.7V/12000mAh. Panel Solarny: 5V/20W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 656mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| WAGA NETTO | 2.14kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52.6mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WAGA BRUTTO | 2.41kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| RODZINA LAMP | KERS |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66.3 |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2700lm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20kg |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 223mm |
| MOC | 400W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| CRI [RA] | 70 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 52.6mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 20kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 223mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| RODZINA LAMP | KERS |
| NOWOŚCI | 24 |
| CRI [RA] | 70 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.8 |
| MOC | 400W LED |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WAGA NETTO | 2.14kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 656mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2700lm |
| ZASILANIE | BATERIA SOLARNA |
| WAGA BRUTTO | 2.41kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66.3 |
| KOLOR | CZARNY |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| NAPIĘCIE | Bateria Litowa 3.7V/12000mAh. Panel Solarny: 5V/20W |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | TWORZYWO SZTUCZNE ABS + SZKŁO HARTOWANE |
