Lampa Solarna Saturn Pojedyncza
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- ON – włączamy lampę
- OFF – wyłączamy lampę
- 3h / 5h / 8h – możemy ustawić po ilu godzinach lampa się wyłączy
- 25% / 50% / 100% - możemy ustawić jasność świecenia
W lampie tej możemy zamontować panel na zewnątrz pomieszczenia a źródło światła wewnątrz. Długość kabla łączącego to: 3,1m
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| KOLOR | CZARNY |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 80 lm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| MOC | 6W |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.8 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| CRI [RA] | 80 |
| NAPIĘCIE | 3.7V/800mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 5.5V/180mA Polikrystaliczny |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| NOWOŚCI | 23 |
| CRI [RA] | 80 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| WAGA NETTO | 0.4kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| MOC | 6W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.55kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 180mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 80 lm |
| ZASILANIE | PANEL SOLARNY - 5.5V/180mA Polikrystaliczny |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18.2 |
| KOLOR | CZARNY |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| NAPIĘCIE | 3.7V/800mAh |
| MARKA | Eko-Light |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 14kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 180mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
