Lampka Solarna Butterfly Biała 6,8W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Zasilanie | PANEL SOLARNY - 4.4W Polikrystaliczny |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 3.7V/4000mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 270 mm |
| Materiał | PCV+ PC |
| WAGA BRUTTO | 1.1 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 220 mm |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 28 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 800 lm |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 9 kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| Moc | 6.8W |
