Lampa Solarna Street 8W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- tryb A – pierwsze 5 godzin pracy: po wykryciu ruchu lampa włącza się na 100% mocy, a następnie 20 sekund bez ruchu przełącza się w tryb ekonomiczny i świeci 30% mocy.
- tryb B – po 5 godzinach lub gdy pojemność baterii spadnie poniżej 30% lampa gdy wykryje ruch włącza się na 100% mocy, po 20 sekundach bez ruchu przełączy się w tryb ekonomiczny na 30% mocy po czym po 5 minutach wyłączy się
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 2 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 351 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 850 lm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 37.5 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 50 mm |
| Kolor | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 25.20 kg |
| Moc | 8W |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Zasilanie | PANEL SOLARNY - 7Wp Monokrystaliczny |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| NAPIĘCIE | Bateria 3.7V/6000mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 22.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA NETTO | 1.90 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 193 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 140° |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
