Lampka Solarna Butterfly Biała 3,2W
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.40 kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 400 Lm |
| Moc | 3.2W |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| Zasilanie | PANEL SOLARNY - 2.3Wp Polikrystaliczny |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 3.7V/2000mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| WAGA NETTO | 0.55 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 140 mm |
| Materiał | ABS+ PC |
| WAGA BRUTTO | 0.58 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 210 mm |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12szt |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
