Lampka Solarna Imitująca Płomień
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Stojąca lampka solarna przypominająca swoją budową pochodnię świetnie imituje płomień, a przy tym jest w pełni bezpieczna i energooszczędna. Posiada akumulator Ni-MH 2/3 AAA 1,2V/300 mAh o mocy 0,1 W, który jest ładowany za pomocą energii słonecznej. Smukła budowa modelu o wymiarach 10x10x65 oraz szpikulec, w który została wyposażona, a także brak kabli sprawia, że jest praktyczna w montażu. Wystarczy wbić ją w podłoże - trawę lub ziemię.
Produkt jest objęty 2-letnim okresem gwarancji. Po tym czasie można skorzystać ze specjalistycznego serwisu firmowego.
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Moc | 0.1W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 24 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| Zasilanie | Solarne |
| KATALOG | 2023 |
| Uziemienie | Nie |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| NAPIĘCIE | 1.2V/300mAh |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| WAGA NETTO | 0.17kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 650 mm |
| WAGA BRUTTO | 0.25kg |
