LAMPKA SOLARNA LED 2x0,06W NATYNKOWA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Propozycja od marki Eko-Light to urządzenie, które zasilane jest w sposób ekologiczny przy pomocy baterii słonecznej. Dzięki niemu w szybki i łatwy sposób można stworzyć niepowtarzalny klimat w ogrodzie lub na tarasie. Model ten występuje w kilku wariantach. Do wyboru są różne rodzaje materiałów, wielkości oraz kolory.
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| NAPIĘCIE | 1.2V/300mAh |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 46 mm |
| WAGA NETTO | 0.14 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 26 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 24szt |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.50 kg |
| Kolor | CZARNY |
| Moc | 2x0.06W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 29 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zasilanie | BATERIA SŁONECZNA |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
