Lampa Solarna Transformer 7W 4000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- tryb A oznaczenie symbol słońca – automatycznie włącza się o zmierzchu i świeci z mocą 50% - czujnik ruchu dezaktywowany. Po 5 godzinach lub gdy bateria spadnie poniżej 30% zmieni się w tryb C
- tryb B oznaczenie symbol WIFI z kropkami – gdy zostanie wykryty ruch główne światło włączy się na pełną moc, a po 20 sekundach bez ruchu główne światło się wyłączy i zostaje zapalone tylko dolne
- tryb C oznaczenie symbol WIFI - gdy zostanie wykryty ruch główne światło włączy się na pełną moc, a po 20 sekundach bez ruchu oprawa się wyłączy
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| CZUJNIK RUCHU | TAK |
| Kolor | CZARNY |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 13.50 kg |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
| Moc | 7W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Zasilanie | PANEL SOLARNY - 3.7Wp Monokrystaliczny |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| NAPIĘCIE | Bateria 3.7V/5400mAh |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 18 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 700 lm |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 1.50 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 190 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 100 mm |
| WAGA BRUTTO | 1.60 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 233 mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 20 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 8szt |
