Lampa Solarna Hemi RGB IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Barwa światła | RGB |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 8.5kg |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Moc | 0.1W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Zasilanie | SOLAR |
| KATALOG | 2023 |
| NOWOŚCI | 21/22, 25 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | - |
| NAPIĘCIE | 1.2V/600 mAh |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 150 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 150 |
| WAGA NETTO | 0.61kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 03) WYSOKOŚĆ |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| WAGA BRUTTO | 0.66kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| CRI [RA] | 80 |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 15.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| RODZINA LAMP | LAMPY SOLARNE |
