Lampa Solarna Patyk Czarny 4,5x4,5x29,5
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| Kolor | CZARNY |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 45mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 27.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | 80 |
| Barwa światła | Zimna 6000K |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP44 |
| Moc | 0.06W LED |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 25 |
| RODZINA LAMP | SOLARKI |
| Uziemienie | Nie |
| Zasilanie | SOLAR |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 41 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45mm |
| NOWOŚCI | 24 |
| NAPIĘCIE | Bateria 1.2V 40mAh |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 96 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2lm |
| WAGA NETTO | 0.05kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 295mm |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| ILOŚĆ PUNKTÓW ŚWIETLNYCH | 1 |
