Żarówka LED E14 świeczka 7.5W 6000K 806lm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | OSRAM |
| NAPIĘCIE | 230V |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 7.5W |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 38mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 38mm |
| GWINT | E14 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000 |
| PRODUCENT | OSRAM |
| CRI [RA] | >80 |
| RODZINA LAMP | OSRAM |
| PRODUCENT | OSRAM |
| NAPIĘCIE | 230V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| MOC | 7.5W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 38mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 806lm |
| NOWOŚCI | 23 |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 38mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 10000 |
| CRI [RA] | >80 |
| BARWA ŚWIATŁA | Zimna 6500K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GWINT | E14 |
