Żarówka LED 3W ST26 E14 3000K Do Lodówek
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówka charakteryzuje się bardzo dobrej jakości materiałami użytymi do produkcji oraz nawet 10-krotnie dłuższą żywotnością w porównaniu z tradycyjnymi żarówkami żarowymi.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 230V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 26mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 0.012kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| WAGA BRUTTO | 0.017kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500szt |
| NOWOŚCI | 23 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| GWINT | E14 |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| MARKA | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| MOC | 3W |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| MATERIAŁ | Szkło |
| CRI [RA] | 80 |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| WAGA BRUTTO | 0.017kg |
| MATERIAŁ | Szkło |
| NAPIĘCIE | 230V |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 3W |
| GWINT | E14 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 500szt |
| MARKA | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 26mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 300lm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| KĄT ŚWIECENIA | 300° |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| CRI [RA] | 80 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 26mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.5 |
| WAGA NETTO | 0.012kg |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
