Żarówka LED 4W E14 C37 4000K Kryształ
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| NAPIĘCIE | 230V |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 37mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 330° |
| WAGA NETTO | 0.1kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 89mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 500lm |
| WAGA BRUTTO | 0.12kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 37mm |
| Materiał | KRYSZTAŁ |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| GWINT | E14 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| Możliwość ściemniania | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 12.3 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CRI [RA] | >80 |
| Barwa światła | Neutralna 4000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 4W |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | 4W |
