Żarówka LED 7W E14 G45 Kulka. Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie, na równej częstotliwości, a energooszczędna klasa A+ pozwala na zaoszczędzenie energii elektrycznej.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Moc | 7W |
| KATALOG | 2023 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 600 Lm |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA NETTO | 0.023kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45mm |
| WAGA BRUTTO | 0.035kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| GWINT | E14 |
| Kolor | BIAŁY |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
