Żarówka LED E14 5,5W 2700K świeczka B35
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| RODZINA LAMP | PHILIPS |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| NOWOŚCI | 23 |
| MOC | 5.5W |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 470Lm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 106mm |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| GWINT | E14 |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| PRODUCENT | PHILIPS |
| CRI [RA] | 80-89 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| MOC | 5.5W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 35mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 470Lm |
| NOWOŚCI | 23 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 106mm |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 15000H |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 2700K |
| CRI [RA] | 80-89 |
| GWINT | E14 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| PRODUCENT | PHILIPS |
| RODZINA LAMP | PHILIPS |
