Żarówka Filamentowa LED 1,5W ST45 E27 2700K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| Materiał | Szkło |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| Moc | 1.5W |
| KATALOG | 2023 |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | G |
| WAGA NETTO | 0.027 kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 87 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| WAGA BRUTTO | 0.03 kg |
| GWINT | E27 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 100 Lm |
| Uziemienie | Nie |
