Żarówka LED Wi-FI A60 8W E27 Smart Tuya CCT+DIM
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Żarówki LED z linii Smart to innowacyjny przykład oświetlenia inteligentnego, które umożliwia szybkie i bardzo proste sterowaniem oświetleniem w całym domu lub mieszkaniu. Ledy w żarówkach LED z linii Smart zaprogramowano tak, aby oświetleniem można było sterować za pomocą aplikacji mobilnej zainstalowanej na tablecie lub w smartfonie. Jak to działa? Za pomocą specjalnego kodu QR lub wyszukiwarki Google należy znaleźć aplikację “Smart Life” i zainstalować ją na wybranym przez siebie urządzeniu. Konfiguracja jest bardzo szybka i bezproblemowa, dlatego właściwie od razu pozwala cieszyć się inteligentnym oświetleniem.
Żarówkę LED Smart możemy wykorzystać właściwie w każdym pomieszczeniu. Żarówka z praktyczną funkcją ściemniana znajdzie swoje zastosowanie zarówno w jadalni, sypialni, salonie dziecięcym czy w salonie. Aplikacja zainstalowana w smartfonie lub na tablecie pozwoli na kontrolowanie natężenia światła z każdego pomieszczenia, bez niepotrzebnego odrywania się codziennych zajęć.
Żarówki LED Smart od EKO-LIGHT - innowacja dla Twojego domu
Żarówki LED z linii Smart to żarówki LED o klasycznych, kulistych kształtach. Moc tych modeli plasuje się na poziomie 8W lub 12 W. Zastosowano przy nich gwint typu E27. Żarówki są dostępne w rozmiarze A60.
Produkty z linii Smart od firmy EKO-LIGHT są objęte całkowitą gwarancją producenta.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| MARKA | Eko-Light |
| CRI [RA] | ≥80 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| MOC | 8W |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K÷6500K |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 650 lm |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| Uziemienie | Nie |
| GWINT | E27 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| MOC | 8W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | TAK |
| CRI [RA] | ≥80 |
| KOLOR | BIAŁY |
| BARWA ŚWIATŁA | ZMIENNA 2700K÷6500K |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| GWINT | E27 |
| KĄT ŚWIECENIA | 180° |
| MARKA | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 35000h |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 650 lm |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
