Żarówka Filamentowa LED 1W ST45 E27 2700K Smoked
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Moc | 1W |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Marka | Eko-Light |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| WAGA NETTO | 0.02kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| WAGA BRUTTO | 0.03kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 87 mm |
| KĄT ŚWIECENIA | 270º |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 50 lm |
| Materiał | Szkło |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.2 |
| GWINT | E27 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 45 mm |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Ciepła 2700K |
