Żarówka LED 9W E27 A60. Barwa: Zimna
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| Barwa światła | Zimna 6000K |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| Moc | 9W |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 60mm |
| Marka | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110mm |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 1szt |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 11 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 820 lm |
| Uziemienie | Nie |
| GWINT | E27 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Kolor | BIAŁY |
| KATALOG | 2023 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
