Żarówka LED 12W E27 A60. Barwa: Ciepła
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Zastosowany gwint nie wymaga przerabiania instalacji elektrycznej, a sam montaż polega na wymianie 1:1 żarówki LED z żarówką tradycyjną.
Miła dla oka barwa światła nie wywołuje efektu zmęczonych oczu, ponieważ żarówki świecą w ciągłym paśmie.
Żarówki LED od firmy Eko-Light charakteryzują się nawet 50 razy dłuższą żywotnością niż standardowe żarówki.
Dane techniczne
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| Barwa światła | Ciepła 3000K |
| KATALOG | 2023 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| Moc | 12W |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 6.5 |
| KĄT ŚWIECENIA | 200° |
| Marka | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | Ø 60 mm |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1200 lm |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 110 mm |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA NETTO | 0.11 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 100szt |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 14.5 |
| GWINT | E27 |
