PLAAT ST czarna lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Waga produktu brutto kg | 2.2 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Średnica podstawy | 20cm |
| Źródło światła | E27 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 27cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Średnica | 20cm |
