PLAAT B żółta lampa przysufitowa / plafon
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Kolor podstawy | żółty |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 37cm |
| Głębokość | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor | żółty (Sulfur Yellow RAL 1016) |
| Średnica | 20cm |
| Źródło światła | E27 LED |
