PLAAT C burgundowa lampa ścienna / kinkiet
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Długość | 26,6cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.5 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Szerokość | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | burgundowy (Purple Red RAL 3004) |
| Źródło światła | E27 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 20cm |
