PLAAT C biała lampa ścienna / kinkiet
Dostępność:
duża ilość
Wysyłka w:
2 - 5 dni roboczych
Cena:
819,00 zł
Cena regularna:
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcję PLAAT z poetką i pisarką Sylvią Plath łączy z pewnością szklany klosz :) Mlecznobiała kula, charakterystyczna dla lamp UMMO, jest stworzona po to, by odkrywać poezję światła. Metalowe rurki przecina cienki dysk, który niczym parasol, osłania duży klosz w eleganckiej czapeczce. To właśnie metalowy dysk wyróżnia oprawy PLAAT, występujące w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym oraz czarnym i białym z elementami złota. W tej serii znajdziesz, w zależności od wymiaru rurki, lampy wiszące, lampy sufitowe, plafony, a także lampy stołowe. Oświetlenie UMMO jest ręcznie składane z wysokiej jakości komponentów w naszej pracowni w Gdyni. Ze światłem jesteśmy za pan PLAAT :)
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Długość | 26,6cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.5 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 20cm |
| Szerokość | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| Źródło światła | E27 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Kraj wysyłki:
