PLAAT B biała lampa przysufitowa / plafon z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Kolekcję PLAAT z poetką i pisarką Sylvią Plath łączy z pewnością szklany klosz :) Mlecznobiała kula, charakterystyczna dla lamp UMMO, jest stworzona po to, by odkrywać poezję światła. Metalowe rurki przecina cienki dysk, który niczym parasol osłania duży klosz w eleganckiej czapeczce. To właśnie metalowy dysk wyróżnia sufitowe lampy wiszące PLAAT, występujące w dwóch wariantach kolorystycznych: czarnym i białym. Oświetlenie UMMO jest ręcznie składane z wysokiej jakości komponentów w naszej pracowni w Gdyni. Ze światłem jesteśmy za pan PLAAT :)
Seria PLAAT Premium to podstawowe modele w mosiężnej odsłonie. Mosiężne elementy są przez nas szlifowane i specjalnie zabezpieczane przed odbarwieniami. Lampy wiszące PLAAT są dostępne w wersji z czarnym lub białym kapeluszem i dyskiem. Do lamp mosiężnych dołączamy rękawiczki, dzięki którym w trakcie montażu na pewno nie zajdzie żadna reakcja chemiczna. Jak widzicie, szlachetnie obchodzimy się ze światłem :)
Dane techniczne
| Waga produktu brutto kg | 1.7 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Wysokość | 37cm |
| Barwa klosza | biały |
| Szerokość | 20cm |
| Głębokość | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, plafon |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| Źródło światła | E27 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
