KUUL ST burgundowa lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Średnica podstawy | 14cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | bordowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Źródło światła | E27 LED |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Głębokość | 20cm |
| Wysokość | 22,4cm |
| Szerokość | 20cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Kolor | burgundowy (Purple Red RAL 3004) |
| Średnica | 20cm |
