KUUL D burgundowa lampa ścienna / kinkiet z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Kolor podstawy | bordowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 0 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| długość podstawy cm | 25cm x 5,8cm |
| Kolor | burgundowy (Purple Red RAL 3004) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 26,5cm |
| Głębokość | 17,5cm |
| Szerokość | 15cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa ścienna, kinkiet |
