KUUL G biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Ulepimy dziś bałwana? Co to, to nie! Ze śnieżnych kul zrobimy Kuul lampy. W połączeniu z precyzyjnie wykonanymi czarnymi elementami gwarantują spektakularny efekt! Seria lamp Kuul UMMOżliwi Ci zachowanie spójnego stylu oświetlenia w każdym pomieszczeniu.
Największa szklana kula o średnicy 30 cm, zastosowana w lampie Kuul E, doskonale sprawdzi się jako lampa nad stołem w jadalni. Można wykorzystać ją pojedynczo lub w towarzystwie mniejszych sióstr o średnicy 15 cm (Kuul F). Z kolei kinkiet Kuul D/D1 znakomicie oświetli Twoje ulubione miejsca do czytania książek. Całość dopełni lampka stojąca. W ciągu dnia lampy przypominają śnieżnobiałe kule, a wraz z nadejściem wieczoru wypełniają pokój przyjemnym, naturalnym światłem.
Dzięki temu, że prezentowana lampa jest produkowana w Polsce, to na specjalne życzenie możesz dostosować długość i kolor przewodu do Twojego wnętrza - termin realizacji takiego zamówienia to około 15 dni roboczych. Jeśli zainteresowała Cię ta propozycja, skontaktuj się z nami.
Dane techniczne
| przewód zasilający - długość cm | 110cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 15W |
| Długość | 135cm |
| Waga produktu brutto kg | 1.9 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał | metal / szkło |
| Wys/szer / średnica klosza | 20cm |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| Źródło światła | E27 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Szerokość | 20cm |
| Głębokość | 20cm |
