KUUL A biała sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| przewód zasilający - długość cm | 110cm |
| długość podstawy cm | 40cm x 6cm |
| przewód zasilający - kolor | biały |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Kolor | burgundowy (Purple Red RAL 3004) |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| Materiał | metal / szkło |
