Lampa wisząca RONDO GRAY 3462
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Kolor stelaża | Biały |
| Dlugosc lampy | 30 cm |
| Kolor abażura - klosza | Szary |
| Szerokosc lampy | 30 cm |
| Źródło światła | E27 |
| Materiał stelaża | Przewód|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 110 cm |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Styl lampy | Klasyczny|Minimalistyczny|Skandynawski |
| Możliwość ściemniania | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
