Lampa wisząca RONDO CAPPUCCINO 3467
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | max 15W LED |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Dlugosc lampy | 50 cm |
| Kolor stelaża | Biały |
| Kolor abażura - klosza | Cappuccino |
| Szerokosc lampy | 50 cm |
| Materiał stelaża | Przewód|Tworzywo sztuczne |
| Wysokosc lampy | 120 cm |
| Styl lampy | Boho|Klasyczny|Minimalistyczny |
| Źródło światła | E27 |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Możliwość ściemniania | W zależności od zastosowanej żarówki |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
