Lampa sufitowa RONDO GRAPHITE 4239
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
RONDO
Jeśli potrzebujesz lampy o klasycznym wyglądzie, ale i oryginalnym kolorze, modele z kolekcji RONDO z pewnością Ci się spodobają. Mają uniwersalny i minimalistyczny wygląd. Nie zajmują dużo miejsca. Będą więc idealnie pasować szczególnie do niskich pomieszczeń. Bazują na jednym, czterech bądź sześciu płomieniach. Różne wersje kolorystyczne i warianty wielkościowe pozwalają dopasować je do wielu wnętrz. Nadają się do oświetlenia niewielkiego salonu, pokoju dziecięcego, gabinetu, czy sypialni.
Dane techniczne
| Długość lampy | 60 cm |
| Szerokość lampy | 60 cm |
| Wysokość lampy | 35 cm |
| Maksymalna Moc | max 15W Led |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor stelaża | Czarny |
| Kolor abażura - klosza | Biały|Grafitowy |
| Źródło światła | E27 |
| Materiał stelaża | Stal galwanizowana|Stal lakierowana|Tworzywo sztuczne |
| Ilość źródeł światła | 4 |
| Styl lampy | Industrialny|Loftowy|Nowoczesny |
| Możliwość ściemniania | Tak – w zależności od zastosowanej żarówki |
| Klasa ochronności | 1 klasa ochronności |
| Barwa światła | W zależności od zastosowanej żarówki |
