Lampa wisząca ALFA SEBIA CZARNA 4xE14 | 61064
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna lampa wisząca SEBIA w eleganckiej czerni to stylowe i funkcjonalne oświetlenie do każdego wnętrza. Cztery punkty świetlne E14 dają możliwość zastosowania żarówek według własnych potrzeb – od energooszczędnych LED po dekoracyjne filamentowe – zapewniając przyjemne, równomierne światło, które podkreśli klimat salonu, jadalni, kuchni czy sypialni.
Lampa SEBIA 4×E14 łączy funkcjonalne oświetlenie z nowoczesnym designem, tworząc przyjemną atmosferę i dekoracyjny akcent w aranżacji wnętrza. Duża liczba punktów świetlnych pozwala uzyskać równomierne i efektowne światło w przestrzeni, która potrzebuje stylowego doświetlenia.
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 65 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 4xE14 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 15 cm |
