Lampa wisząca ALFA SEBIA BIS I 63108
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Nowoczesna i stylowa lampa wisząca SEBIA BIS to doskonałe połączenie minimalistycznego designu z funkcjonalnością. Jej elegancka, czarna konstrukcja oraz subtelne klosze sprawiają, że lampa świetnie wpisuje się zarówno w nowoczesne, jak i klasyczne aranżacje wnętrz.
Trzy punkty świetlne E14 zapewniają odpowiednie doświetlenie przestrzeni, tworząc przytulny klimat w salonie, jadalni, kuchni lub sypialni.
Model SEBIA BIS 3×E14 doskonale sprawdzi się nad stołem w jadalni, wyspą kuchenną lub jako główne oświetlenie w salonie. Prosta forma i elegancka kolorystyka sprawiają, że lampa staje się nie tylko źródłem światła, ale również stylową ozdobą pomieszczenia.
Dane techniczne
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | 3 x E14 LED |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | biały |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 36 cm |
| Szerokość | 36 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
| Kolor | czarny , stare złoto |
