Lampa wisząca ALFA SEBIA CZARNA 1xE14 | 61081
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Lampa wisząca ALFA SEBIA 61081 to eleganckie i funkcjonalne oświetlenie o nowoczesnym, minimalistycznym charakterze. Czarna, matowa forma nadaje wnętrzu wyrazistości i doskonale komponuje się zarówno z aranżacjami loftowymi, jak i nowoczesnymi czy skandynawskimi.
Prosta konstrukcja i pojedyncze źródło światła sprawiają, że lampa świetnie sprawdzi się jako oświetlenie punktowe – nad stołem, blatem kuchennym, stolikiem nocnym lub w korytarzu. Może być stosowana pojedynczo lub w kompozycji kilku lamp zawieszonych w jednej linii.
Najważniejsze cechy
-
nowoczesny, minimalistyczny design
-
uniwersalny czarny kolor
-
idealna do wnętrz loftowych i nowoczesnych
-
możliwość tworzenia zestawów z kilku lamp
-
łatwa w montażu i użytkowaniu
Dane techniczne
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 10W |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Materiał klosza | szkło |
| Źródło światła | E14 LED |
| Ilość źródeł światła | 1xE14 |
| Wysokośc regulowana | tak |
| Barwa klosza | bursztynowy |
| Wysokość | 90 cm |
| Głębokość | 15 cm |
| Szerokość | 15 cm |
| Zasilanie | 230V - 50Hz |
| Materiał | Metal |
| KLASA ENERGETYCZNA | A do G |
