BORRA ST biała lampa stołowa
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| przewód zasilający - długość cm | 150cm |
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Średnica podstawy | 14cm |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Waga produktu brutto kg | 2.3 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Szerokość | 20cm |
| Głębokość | 20cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Kolor | biały (Signal White RAL 9003) |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | nie |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Wysokość | 18cm |
| Barwa klosza | biały |
