BORRA B 3P czarna potrójna sufitowa lampa wisząca
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| przewód zasilający - kolor | poliestrowy |
| Kolor podstawy | czarny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 3 x 12W |
| Długość | 160cm |
| Waga produktu brutto kg | 5.3 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP20 |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Szerokość | 30cm |
| Materiał | metal / szkło |
| Kolor | czarny (Jet Black RAL 9005) |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
