BORRA B biało-mosiężna sufitowa lampa wisząca z podwyższoną szczelnością IP44
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Waga produktu brutto kg | 1.69 Kg |
| Klasa szczelności IP | IP44 |
| przewód zasilający - długość cm | 84,6cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Maksymalna Moc | 1 x 12W |
| Długość | 130cm |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Barwa klosza | biały |
| Szerokość | 20cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 15cm |
| Materiał | metal / mosiądz / szkło |
| Rodzaj lampy | lampa sufitowa, lampa wisząca |
| Kolor | mosiądz |
| NAPIĘCIE | 220-240V |
| Średnica | 20cm |
| Źródło światła | G9 LED |
| Możliwość ściemniania | tak |
