Świetlówka PREMIUM LED 15,5W 2500lm 4000K 120cm 5 LAT GWARANCJI
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| KOLOR | BIAŁY |
| KLASA ENERGETYCZNA | C |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 0.615kg |
| GWINT | G13 |
| NOWOŚCI | 22 |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOC | 15.5W |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.75 |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2500lm |
| KATALOG | 2023 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 27.8mm |
| NAPIĘCIE | 230V |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.75 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 27.8mm |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| WAGA NETTO | 0.18kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| MATERIAŁ | PC + SZKŁO |
| CRI [RA] | 80 |
| WAGA BRUTTO | 0.199kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25szt |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 121.5 |
| NOWOŚCI | 22 |
| CRI [RA] | 80 |
| GWINT | G13 |
| WAGA NETTO | 0.18kg |
| NAPIĘCIE | 230V |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 2500lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.199kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25szt |
| MOC | 15.5W |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 0.615kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 27.8mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | NIE |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 25000H |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 27.8mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.75 |
| KĄT ŚWIECENIA | 270° |
| MARKA | Eko-Light |
| MATERIAŁ | PC + SZKŁO |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 2.75 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KATALOG | 2023 |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 121.5 |
| KLASA ENERGETYCZNA | C |
