ŚWIETLÓWKA LED 9W 60CM 3000K
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| MOC | 9W |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| MATERIAŁ | TWORZTWO SZTUCZNE + SZKŁO |
| NAPIĘCIE | AC165V-265V |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| WAGA NETTO | 0.11 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 26 mm |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| Uziemienie | Nie |
| WAGA BRUTTO | 0.12 kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900 lm |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 588 mm |
| GWINT | G13 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.30 kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| MOC | 9W |
| DŁUGOŚĆ (mm) | 588 mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 40 |
| BARWA ŚWIATŁA | Ciepła 3000K |
| NOWOŚCI | NIEAKTYWNE |
| MARKA | Eko-Light |
| NAPIĘCIE | AC165V-265V |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| GWINT | G13 |
| WAGA NETTO | 0.11 kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 26 mm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WAGA BRUTTO | 0.12 kg |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.30 kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 900 lm |
| MATERIAŁ | TWORZTWO SZTUCZNE + SZKŁO |
