SOMUL lampa wisząca 3x20W G9 / 33-44242
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Ilość źródeł + trzonek | 3xG9 |
| Wymiary | 100x52x12 |
| Trzonek | G9 |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 52 cm |
| Materiał | zawiesie stalowe, klosz szklany |
| Kolor | chromowy |
| Ilość źródeł światła | 3 |
| Głębokość | 12 cm |
