SOMUL kinkiet 1x20W G9 / 21-45454
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Ilość źródeł + trzonek | 1xG9 |
| Wymiary | 17x16x12 |
| Trzonek | G9 |
| Led zintegrowany | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Szerokość | 16 cm |
| Materiał | podstawa stalowa, klosz szklany |
| Kolor | chromowy |
| Ilość źródeł światła | 1 |
| Głębokość | 12 cm |
| Wysokość | 17 cm |
