Ramka Aluminiowa 120x30 Backlit
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| WAGA NETTO | 0.55kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 300mm |
| WAGA BRUTTO | 0.56kg |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 15kg |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 1200mm |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 62mm |
| Materiał | Aluminium |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25.0000 |
| Kolor | BIAŁY |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| Marka | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 24 |
