RAMKA 60x60 DO PANELU LED ALUMINIOWA
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| KATALOG | 2023 |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 23 |
| NOWOŚCI | 23 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 10.75kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 43mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 21 |
| MARKA | Eko-Light |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 25szt |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | Aluminium |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 600mm |
| WAGA NETTO | 0.45kg |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 63 |
| WAGA BRUTTO | 0.86kg |
