Panel LED 40W 4000K 60x60
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 595mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 30000h |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 61 |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 7.5kg |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 1.35kg |
| MOC | 40W |
| CRI [RA] | 80 |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 1.5kg |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 4300 Lm |
| KOLOR | BIAŁY |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| KĄT ŚWIECENIA | 120° |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 5.0000 |
| KLASA ENERGETYCZNA | E |
| MATERIAŁ | Tworzywo Sztuczne + Aluminium + Metal |
| KATALOG | 2023 |
| WYMIARY OTWORU MONTŻOWEGO (mm) | 587x587mm |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 595mm |
| MARKA | Eko-Light |
| NOWOŚCI | 23 |
