PLAFON ONTARIO 80W LED Ø760 mm
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| WAGA NETTO | 3kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 80mm |
| KLASA ENERGETYCZNA ŹRÓDŁA ŚWIATŁA | F - PCB78160 |
| Materiał | METAL + TWORZYWO SZTUCZNE |
| WAGA BRUTTO | 4kg |
| KLASA ENERGETYCZNA | PRODUKT WYPOSAŻONY |
| Kolor | BIAŁY |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 8 |
| NOWOŚCI | 23 |
| Możliwość ściemniania | TAK |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 6000lm |
| Barwa światła | ZMIENNA 3000K÷6000K |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP20 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 760mm |
| Moc | 80W LED |
| KATALOG | 2023 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| Marka | Milagro |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 78 |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 760mm |
| RODZINA LAMP | ONTARIO |
