Oprawa Hermetyczna 2x60cm pod świetlówkę LED
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 96mm |
| MATERIAŁ | HIPS podstawa+PS klosz |
| Uziemienie | Nie |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| KOLOR | Szary |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| GWINT | T8 G13 |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 660mm |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.9kg |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 9.5 |
| MARKA | Eko-Light |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 96mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 66.5 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 12 |
| MATERIAŁ | HIPS podstawa+PS klosz |
| NAPIĘCIE | ~230v/50Hz |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 4.8 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | NIE |
| WAGA NETTO | 0.38kg |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 60mm |
| WYSOKOŚĆ REGULOWANA (mm) | 660mm |
| WAGA BRUTTO | 0.78kg |
| NOWOŚCI | BANER NOWOŚCI |
| GWINT | T8 G13 |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 5.9kg |
| KOLOR | Szary |
