MONA 5 plafon czarny 40983
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40983
- Seria: Mona
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Mona
- Kolor: czarny
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Ilość źródeł światła: 5
- Głębokość: 159 cm
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 5xGX53
- Długość: 20 cm
- Wysokość; 115 x 20 cm
- Szerokość: 17 x 8 cm
Dane techniczne
| Kolor | id_1 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | czarny |
| Liczba żródeł światła | 5x GX 53 max 12W Led |
| Wysokość | 20 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 11,5 * 8 cm |
| Szerokość | 159 cm |
| Głebokość | 8 cm |
