MONA 1 S plafon szary beż 40902
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
- Symbol: SL/40902
- Seria: Mona
- Producent: Sigma Lighting
- Rodzaj: Plafon
- Kolekcja: Mona
- Kolor: szary beż
- Materiał korpusu: stal lakierowana
- Ilość źródeł światła: Tak
- Żarówki w komplecie: Nie
- Kraj produkcji: Polska
- Rodzaj oprawki: 1xGX53
- Wysokość: 16 cm
- Szerokość: 8 cm
- Głębokość: 13 cm
Dane techniczne
| Liczba żródeł światła | 1x GX 53 max 12W Led |
| Wysokość | 16 cm |
| Wys/szer / średnica klosza | 11,5 * 8 cm |
| Szerokość | 13 cm |
| Głebokość | 8 cm |
| Kolor | id_13 |
| Materiał klosza | stal lakierowana |
| Klasa szczelności | IP20 |
| Materiał korpusu | stal lakierowana |
| Barwa klosza | szary beż |
