Listwa Led Batten 18W 60cm 1850lm 4000K IP65
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
Dane techniczne
| Zawiera źródło światła | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYMIENNE ŻRÓDŁO ŚWIATŁA | Nie |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Led zintegrowany | Nie |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.5kg |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| MOC | 18W LED |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1850lm |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.7 |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| CRI [RA] | ≥80 |
| WAGA NETTO | 0.137kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA BRUTTO | 0.152kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
| Uziemienie | Nie |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| KOLOR | BIAŁY |
| NOWOŚCI | 24 |
| RODZINA LAMP | BATTEN |
| WAGA NETTO | 0.137kg |
| ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM | 20 |
| RODZINA LAMP | BATTEN |
| MATERIAŁ | Tworzywo sztuczne |
| ŹRÓDŁO ŚWIATŁA W KOMPLECIE | TAK |
| WAGA BRUTTO | 0.152kg |
| WYSOKOŚĆ (mm) | 35mm |
| KOLOR | BIAŁY |
| CZUJNIK RUCHU | NIE |
| WAGA OPAKOWANIA ZBIORCZEGO | 3.5kg |
| GŁĘBOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 3.7 |
| MARKA | Eko-Light |
| KĄT ŚWIECENIA | 150° |
| GŁĘBOKOŚĆ (mm) | 52mm |
| PRODUCENT | Eko-Light |
| ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ | 20000h |
| CRI [RA] | ≥80 |
| KLASA ENERGETYCZNA | F |
| SZEROKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 5.5 |
| STRUMIEŃ ŚWIATŁA | 1850lm |
| STOPIEŃ OCHRONY | IP65 |
| SZEROKOŚĆ (mm) | 600mm |
| MOC | 18W LED |
| BARWA ŚWIATŁA | Neutralna 4000K |
| NAPIĘCIE | ~230V/ 50Hz |
| WYSOKOŚĆ OPAKOWANIA (cm) | 10 |
| NOWOŚCI | 24 |
| MOŻLIWOŚĆ ŚCIEMNIANIA | Nie |
